Business řada Mobile

MobilePři častých pracovních cestách jistě oceníte řadu Travelite Mobile. Chytře řešený systém pro uložení obleku chrání před pomačkáním. I po náročné cestě budete tedy vypadat přesně tak, jak se od profesionála očekává. Vybírat si můžete z kufříku na dvou kvalitních kolečkách a brašen přes rameno. Kromě oddělení na oblek v těchto zavazadlech zpravidla najdete i speciální přihrádky na složené košile a boty. Cestování ještě usnadní vnější kapsy s organizérem. Buďte vždy připraveni s business řadou Travelite Mobile.

Rozměry:

Garment bag Business: 110 x 60 x 9 cm / 2,3 kg / 59 l

Garment bag Classic: 110 x 60 x 9 cm / 1,8 kg / 59 l


Cestovní tašky Kick Off

Hledáte-li funkční cestovní tašku pro volný čas, dál už hledat nemusíte. Řada Kick Off pokrývá nejrůznější velikosti i barevné variace, takže si opravdu vyberete přesně to, co potřebujete. Kromě prostorné hlavní kapsy na zip v ní naleznete oddíl na oblečení a obuv, dvě boční kapsy na zip a externí čelní kapsu, která se výborně hodí na drobnosti, které nechcete během cesty dlouze hledat. Pro co nejvyšší bezpečnost je exteriér tašky doplněn o reflexní pruh. Všechny velikosti disponují jednak dvěma držadly, která jdou pro snadnější přenášení v ruce spojit, a jednak odnímatelným popruhem, s nímž můžete tašku pohodlně nosit přes rameno. Největší velikost XL je možné pořídit i ve dvoukolečkové verzi (2w), takže se budete cítit komfortně i s těžším nákladem. Vyberte si toho správného společníka na cesty a pusťte se za dobrodružstvím.

Barvy:6816_10_Kick Off_RT XL_V

kickoff-colors

Rozměry:

2w XL: 77 x 40 x 40 cm / 3,2 kg / 123 l

XL: 75 x 38 x 38 cm / 1,2 kg / 108 l

L: 65 x 33 x 33 cm / 1,0 kg / 71 l

M: 55 x 30 x 30 cm / 0,8 kg / 50 l

S: 50 x 26 x 27 cm / 0,7 kg / 35 l


Dětská zavazadla Youngster

youngsterPořiďte svému malému cestovateli praktickou sadu roztomilého kufříku a cestovní tašky. Děti jistě ocení roztomilé obrázky, dospělí pak kvalitní provedení a nízkou hmotnost. Kufřík je vybaven dvěma ložiskovými in-line kolečky pro snadný pojezd a odlehčenou hliníkovou rukojetí s ergonomickým úchytem. Na předním panelu je umístěna velká kapsa, vhodná na uložení časopisu nebo omalovánek, kterými si děti například krátí cestování. Rodiče mohou zavazadlo pohodlně přenášet pomocí polstrovaného madla na horní straně kufříku.

Při leteckém cestování je youngster2možné tento kufr využít jako palubní zavazadlo. Splňuje předpisy pro palubní zavazadla většiny leteckých společností. Cestovní taška disponuje individuálně nastavitelným ramenním popruhem, dvěma bočními kapsami na zip a komfortním madlem. S dětskou sadou Travelite Youngster snadno a zábavně naučíte své ratolesti samostatnosti v balení na cesty a organizaci vlastních věcí.

 

 

 

Rozměry:

Kufr: 31 x 43 x 18 cm / 1,9 kg / 22 l

Taška: 32 x 22 x 20 cm / 0,3 kg / 14 l