Heroes of the City

Mají i vaše děti slabost pro seriál Statečná autíčka? Splňte jim jejich malý sen a nechte je vydat se dobrodružstvím s Fionou, Paulie a Calamity! Dětský skořepinový kufr z pevného a odolného polykarbonátu ulehčí od starostí celé rodině! Do hlavní komory na zip se vejde spousta věcí na dovolenou, výlety i prázdninové řádění u babičky a dědy. Díky kompresním popruhům, které zafixují celý náklad, a čtyřem otočným kolečkům bude i manipulace s kufrem snadná, pohodlná a rychlá. Děti jistě ocení obrázek s hlavními postavičkami, které je zabaví při čekání na autobus i během dlouhého cestování. Fantazii se meze nekladou!

Rozměry:
Kufr: 47 x 33 x 20 cm / 2,4 kg / 28 l

 

Youngster

Pořiďte svému malému cestovateli praktickou sadu roztomilého kufříku a cestovní tašky a naučte snadno a zábavně své ratolesti samostatnosti v balení na cesty a organizaci vlastních věcí. Děti jistě ocení roztomilé obrázky, dospělí pak kvalitní provedení a nízkou hmotnost. Kufřík je vybaven dvěma ložiskovými in-line kolečky pro snadný pojezd a odlehčenou hliníkovou rukojetí s ergonomickým úchytem. Na předním panelu je umístěna velká kapsa, vhodná na uložení časopisu nebo omalovánek, kterými si děti například krátí cestování. Rodiče mohou zavazadlo pohodlně přenášet pomocí polstrovaného madla na horní straně kufříku.

Při leteckém cestování je možné tento kufr využít jako palubní zavazadlo. Splňuje předpisy pro palubní zavazadla většiny leteckých společností. Cestovní taška disponuje individuálně nastavitelným ramenním popruhem, dvěma bočními kapsami na zip a komfortním madlem. S dětskou sadou

Rozměry:

Kufr: 31 x 43 x 18 cm / 1,9 kg / 22 l

Taška: 32 x 22 x 20 cm / 0,3 kg / 14 l

Mini Trip

Sada textilního palubního kufříku, praktického batůžku a kosmetické tašky je skvělou výbavou pro vaše malé parádnice. Prostorná zavazadla s pěkným motivem, řadou kapes usnadňující organizaci a reflexními prvky pro lepší viditelnost v dopravním provozu zajistí pohodlné balení všeho potřebného na dovolenou, prázdniny u prarodičů, tábor i školu v přírodě. Do kufru se snadno vejde oblečení, boty i zásoby. Jednokomorový batůžek se postará o každodenní výbavu v podobě svačiny, pití, sešitu, psacích potřeb a nějakého svršku. Kosmetická taška pomůže přehledně oddělit hygienické potřeby, které si díky taštičce mohou snadno přenést, odložit či zavěsit v umývárně nebo přímo ve stanu.

Rozměry:

Kufr: 53 x 35 x 20 cm / 1,7 kg / 32 l

Batoh: 29 x 22 x 11 cm / 0,2 kg / 5 l

Kosmetická taška: 22 x 12 x 11 cm / 0,1 kg / 3 l

 

youngster2