Heroes of the City

Mají i vaše děti slabost pro seriál Statečná autíčka? Splňte jim jejich malý sen a nechte je vydat se dobrodružstvím s Fionou, Paulie a Calamity! Dětský skořepinový kufr z pevného a odolného polykarbonátu ulehčí od starostí celé rodině! Do hlavní komory na zip se vejde spousta věcí na dovolenou, výlety i prázdninové řádění u babičky a dědy. Díky kompresním popruhům, které zafixují celý náklad, a čtyřem otočným kolečkům bude i manipulace s kufrem snadná, pohodlná a rychlá. Děti jistě ocení obrázek s hlavními postavičkami, které je zabaví při čekání na autobus i během dlouhého cestování. Fantazii se meze nekladou!

Rozměry:

Kufr: 47 x 33 x 20 cm / 2,4 kg / 28 l

Youngster

Pořiďte svému malému cestovateli praktickou sadu roztomilého kufříku a cestovní tašky a naučte snadno a zábavně své ratolesti samostatnosti v balení na cesty a organizaci vlastních věcí. Děti jistě ocení roztomilé obrázky, dospělí pak kvalitní provedení a nízkou hmotnost. Kufřík je vybaven dvěma ložiskovými in-line kolečky pro snadný pojezd a odlehčenou hliníkovou rukojetí s ergonomickým úchytem. Na předním panelu je umístěna velká kapsa, vhodná na uložení časopisu nebo omalovánek, kterými si děti například krátí cestování. Rodiče mohou zavazadlo pohodlně přenášet pomocí polstrovaného madla na horní straně kufříku.

Při leteckém cestování je možné tento kufr využít jako palubní zavazadlo. Splňuje předpisy pro palubní zavazadla většiny leteckých společností. Cestovní taška disponuje individuálně nastavitelným ramenním popruhem, dvěma bočními kapsami na zip a komfortním madlem. S dětskou sadou

Rozměry:

Kufr: 31 x 43 x 18 cm / 1,9 kg / 22 l

Taška: 32 x 22 x 20 cm / 0,3 kg / 14 l

youngster2