Cestování různými dopravními prostředky, za různými účely a na různě dlouhou dobu může být někdy náročnější, než se na první pohled zdá. Aby byly vaše cesty opravdu pohodové a plné zážitků, nabízí Travelite spoustu chytrých doplňků, které se mohou při poznávání hodit.

Základní výbavou pro odbavení zavazadla je jmenovka, která se postará o jasnou identifikaci majitele. V případě ztráty při přepravě či zpožděného doručení zavazadla bude jasné, na jakou adresu má být kufr dopraven.

Vrásky na čele vám může ušetřit také malá cestovní váha, díky níž budete vědět, zda není v ohrožení povolený váhový limit pro přepravu zavazadla některou z nízkonákladových aerolinek.

Pokud vaše zavazadlo není vybaveno TSA zámkem, můžete si jej dodatečně pořídit a nemusíte kvůli tomu kupovat zcela nový kufr. Zároveň pomůžete předejít případnému poškození zavazadla v případě, že jej bude TSA inspekce chtít náhodně zkontrolovat.

Na cesty se bude hodit i univerzální kosmetická taštička, do které se vejdou kosmetické potřeby a základní hygiena. Věci budete mít při ruce, na jednom místě a díky praktickému háčku je nemusíte vybalovat. Stačí zavěsit v koupelně či sprchovém koutu a je vystaráno!

Jedete do země, kde vás čeká placení v jiné měně nebo se necítíte bezpečně, když s sebou nosíte všechny doklady jen tak? Bezpečnostní peněženku na krk s RFID ochranou proti kopírování dat z čipů platebních karet a pasů můžete nosit na krku i pod oblečením, kde bude ukryta před zraky potenciálních zájemců o vaše cennosti.

Zdá se vám, že váš kufr už není tak šik a ve formě jako kdysi? Nebo vás trápí nečistoty a vlhkost, kterým bude například textilní kufr při náročnější manipulaci při přepravě hůře odolávat? Obal na kufr z pružného materiálu oživí vzhled zavazadla a urychlí vám jeho hledání mezi odbavenými zavazadly na pásu v příletové hale.