Dodání do 24 hodin

Víme, že občas je potřeba zařídit některé věci na poslední chvíli. Proto zaručujeme dodání objednaného zboží, které máme na skladě, už následující pracovní den. Pokud tedy chcete využít tohoto komfortu dodání zboží během 24 hodin, neváhejte a objednejte si do 12:00. V případě, kdy nemáme zboží naskladněno, uvádíme u produktů co nejpřesnější datum dodání k vám domů.

Doprava nad 500 Kč zdarma

Při výběru zboží nad 500 Kč a zvolení způsobu dopravy Česká pošta či DPD, vám zboží až domů doručíme zdarma. To se přeci vyplatí!

Prodejna v Brně

Abychom vám nákup, co nejvíc usnadnili a zpříjemnili, nabízíme možnost osobního odběru zdarma přímo v naší brněnské prodejně na adrese Křenová 210/64, 60200 Brno (nedaleko Hlavního nádraží v centru Brna), kde si můžete zboží na vlastní kůži vyzkoušet a prohlédnout. Tuto možnost můžete využít, i když se např. neumíte rozhodnout mezi dvěma produkty. Stačí nám zavolat na zákaznickou linku (Po – Pá 9:00 – 17:00, +420 722 933 770) a my se vám budeme snažit produkty na prodejnu dodat. Díky tomu se pak budete moci rozhodnout nejen na základě obrázků a parametrů produktů, ale i dle vaší osobní zkušenosti a názoru.

Otevírací doba naší prodejny je Po – Pá: 8:00 – 18:00, So: 9:00 – 14:00, Ne: Zavřeno. Víme ale, že otevírací doba obchodů se často shoduje s pracovní dobou ve vašem zaměstnání. Snažíme se proto vyjít vstříc a po telefonické domluvě se můžeme dohodnout na kompromisu a vyzvednutí zboží v jiný čas, který bude vyhovovat všem.

Osobní odběry v krajských městech

Díky spolupráci s výdejními místy Uloženka / Heurekapoint vám umožníme osobní odběr objednaného zboží přímo ve vašem městě. Tento způsob dopravy je nabízen za zvýhodněnou cenu, takže oproti klasické balíkové přepravě ušetříte!

365 dní na výměnu / vrácení zboží

Někdy se stane, že objednané zboží vám z nějakého důvodu nebude vyhovovat. Ať už je to objem, barva, rozměry nebo prostě a jednoduše změníte názor, není nic snadnějšího než nám zboží 365 dnů od jeho zakoupení poslat zpět a my se už postaráme o zbytek. Můžeme vám zboží vyměnit za jiný, vyhovující produkt z naší nabídky nebo vám vrátit peníze na účet. Je to jenom na vás!

Kvalitní sortiment a široký výběr

Pro co nejvyšší spokojenost našich zákazníků se snažíme neustále aktualizovat a rozšiřovat náš sortiment. V současnosti si můžete na našem e-shopu vybírat z téměř 6 000 produktů a více než devadesáti značek. Zároveň se snažíme o to, aby naše nabídka splňovala ty nejvyšší nároky na kvalitu, a sázíme především na prověřené značky. Věříme, že i vy budete s naším e-shopem spokojeni a vyberete si přesně to, co potřebujete a hledáte. Těšíme se na vaši návštěvu.