Německá značka Travelite působící na trhu se zavazadly již od roku 1949 se v současnosti právem řadí mezi specialisty vyrábějící odlehčená, vysoce funkční a velmi odolná cestovní zavazadla, která nezklamou ani náročné zákazníky. Výrobky Travelite přináší svým uživatelům nejen špičkovou kvalitu, ale i řadu inovativních prvků, které zahrnují jak vývoj, tak použití nejnovějších materiálů a technologií v rámci výroby.

Rodinná firma se sídlem v Hamburku získala své renomé i proto, že jsou její výrobky navrhovány a vyvíjeny právě v Německu. Firemní specialisté mají taktéž unikátní možnost nepřetržitě dohlížet na kvalitu materiálů i na optimalizaci procesů vývoje v místě výroby. Důležitou součástí firemní filozofie uplatňované při vývoji produktů je snaha porozumět zákazníkům a vyhovět jejich potřebám tak, aby jejich cestování bylo co možná nejpříjemnějším zážitkem. Travelite klade rovněž velký důraz na zachovávání společenských a etických norem na pracovišti, což sjednocuje tým zaměstnanců, kteří svým nadšením a zodpovědností pomáhají reprezentovat značku, její tradici a léty budovanou hodnotu.

Zakoupením cestovních zavazadel Travelite se podle firemního hesla stáváte plnohodnotným partnerem, který si může na vlastní kůži otestovat onu pověstnou německou přesnost, jež je ukryta nejen v designu samotných zavazadel, ale i v jejich unikátním zpracování.

Travelite vyrábí kromě skořepinových a textilních kufrů různých velikostí, materiálů i barevných variací také všestranné cestovní tašky na kolečkách, klasické cestovní tašky s popruhem přes rameno, palubní tašky, kosmetické kufříky, městské a sportovní batohy i řadu doplňků, které pomohou zjednodušit cestování. Díky širokému sortimentu si navíc můžete vybírat produkty z několika různých sérií podle vlastního přání a vkusu. Zaručeně si tedy přijdou na své jak milovníci módních kousků, jejichž doménou je elegance, tak i sportovně založení cestovatelé, kteří ocení jednoduchost a nenápadnost. Textilní i skořepinové kufry jsou k dostání ve třech klasických velikostech:

  • S (malý)
  • M (střední)
  • L (velký)

Každá velikost je specifická svými rozměry a objemem, díky čemuž si snadno vyberete tu správnou podle toho, jak náročná a dlouhá cesta vás čeká.

Společně na cestách už více než 70 let…

Každá cesta je jiná, proto je důležité se na ni dobře připravit a vybrat takové zavazadlo, které vám ji nejen usnadní, ale i zpříjemní. Každý cestovatel má své nároky, a ruku na srdce, často vybíráme to nejlepší zavazadlo také srdcem a očima. Za více než 70 let své existence to v Travelite velmi dobře vědí a mají vždy pro každého něco. Kufry, cestovní tašky i batohy jsou tak nejen odolnými a prostornými pomocníky, ale i trendy barevnými a moderními společníky na cestách.